Księga Gości - Fromularz

Wpisując się do Księgi Gości bezwzględnie akceptujesz regulamin znajdujący się poniżej, a w szczególności, że nie będziesz zamieszczał wpisów naruszających przepisy prawa, dobre imię Szkoły, jej nauczycieli oraz uczniów.

Regulamin Księgi Gości

• Wpisy w Księdze Gości nie powinny naruszać dóbr osobistych innych osób i być zgodne ze stanem faktycznym. Osoba dodająca wpis potwierdza poprzez jego dodanie, że jest on zgodny ze stanem faktycznym i ponosi całkowitą odpowiedzialność za ten wpis.
  • Wpisy uznane za naruszające dobre imię Szkoły, jej pracowników i uczniów, czyjąś godność lub obraźliwe mogą być bez ostrzeżenia nie publikowane lub kasowane z Księgi Gości
  • Zakazane jest umieszczanie w Księdze Gości treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej i wyznaniowej, propagujących przemoc, jak również treści sprzecznych z zasadami współżycia społecznego.
  • Wpisy Księdze Gości mogą być usuwane bez ostrzeżenia i podania przyczyny przez moderatora, administratora lub inną osobę posiadającą takie uprawnienia.
  • Wpisy w Księdze Gości nie powinny zawierać słów wulgarnych, ani powszechnie uznawanych za obraźliwe.