01/06/2017r.

W bieżącym roku 2017 mija 300 rocznica koronacji Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Z okazji Jubileuszu na Jasnej Górze organizowane są liczne uroczystości.

Promyczek Dobra pod patronatem Ojców Paulinów zorganizował Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod tytułem: Sukienka i korona dla Maryi i Jej Syna.

Z naszej szkoły 7 uczennic: Lichoń Martyna, Potok Maria, Cięciwa Gabriela, Bogaczyk Aneta, Pancerz Kinga, Zięba Malwina i Cięciwa Karolina wykonało piękne prace plastyczne.

Radością naszą jest to, że na 1647 prac, które wpłynęło do organizatorów, 4 nasze prace znalazły się na liście laureatów. Nagrodzone prace prezentowane są na Sali Rycerskiej na Jasnej Górze.