Mój wymarzony most - konkurs

20/12/2013r.

Nasza szkoła uczestniczyła w konkursie plastycznym "Mój wymarzony most" zorganizowanym przez FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby_a.s. Spółka Akcyjna, Oddział w Polsce oraz EKOPOL-Ż Sp. Założeniem konkursu plastycznego była promocja regionu i inwestycji rozbudowy drogi krajowej nr 87 Nowy Sącz - Piwniczna - Granica Państwa prowadzącej do projektowanego mostu granicznego na rzece Poprad. Oto wyniki naszych uczniów:

kat.klas I-III
II miejsce: Gabriela Klaudia Kulig , klasa 2;
III miejsce: Zuzanna Jamrozowicz , klasa 3;

kat.klas IV-VI
III miejsce: Nina Kotarba , klasa 4;
Wyróżnienie: Julia Kulig,kl.VI

Gratulujemy zdobytych miejsc i pięknych występów:-)!